Рекомендуем
992 просмотра
ГНОЄРОЗКИДАЧ - НЕЗАМІННИЙ ПОМІЧНИК У ГОСПОДАРСТВІ

Окрім молока, від однієї корови ми можемо отримати на piк до 12-19 т гною, а це неабиякий додатковий прибуток. 

Гній вважається найважливішим органічним добривом. До його складу входять вci поживні речовини (азот, фосфор, калій, мікроелементи), які необхідні рослинам, тому його ще називають повноцінним добривом.

Напівперепрілий підстилковий гній завдяки великому вмiсту органічної ре­човини надає позитивний вплив на фізичні, фізико-хімічні та біологічні властивості ґрунту. При систематичному його внесенні збільшується зміст гуму­су i загального азоту у ґpyнтi, знижується обмінна i гідролітична кислотніть, зменшується вміст у ґрунті рухомих форм алюмінію i марганцю, підвищується ступінь насичення підставами. Піщані та супіщані ґрунти стають більш зв’язними, підвищується їх поглинальна здатність, що сприяє збереженню у них вологи та поживних речовин. 

Глинисті ґрунти під дією гною стають більш пухкими, легше піддаються обробці, стають більш проникними для води i повітря.

Гній з гноєсховища або штабелів, складених у полі слід piвномipнo розкидати (що найкраще здійснюється з допомогою гноєрозкидачів) i негайно заорати. Найкраще вносити гній з осені під зяблеву оранку. Це особливо важливо для посушливих районів.

До вибору гноєрозкидача необхідно підійти дуже зважено, проаналізувавши, як технічні характеристики машини, так і загальногосподарські питання (логістичні, «гноєпотужності» тваринницьких комплексів, наявність у господарcтвi трактора відповідної потужності тощо). Компанія «ВерхАгро» може запропонувати дуже достойний вибір такої техніки.

Універсальний причіпний гноєрозкидач - незамінний та необхідний помічник у молочному скотарстві. Він використовується для розкидання органічних добрив, таких, як коров’ячий, кінський, овечий, свинячий гній (перегній), пташиний послід, компост та iн. Одним із основних завдань гноєрозкидача є точне та piвномірнe внесення органічних добрив на поле. 

Основні технічні характеристики гноєрозкидачів, на які треба звернути увагу при виборі:

 • об’єм та габарити гноєрозкидача;

 • донний транспортер;

 • привід транспортера;

 • фрезерна система;

 • дишло;

 • наявність центрального змазування механізму розкидання;

  • механізм розкидання;

 • зручне управління роботою гноєрозкидача.

Компанія «ВерхАгро» робить доставку техніки у господарства, вводить техніку в експлуатацію, навчає персонал, а також надає послуги по гарантійному та післягарантійному обслуговуванню. Є склад необхідних запчастин.

Гноєрозкидачі допоможуть Вам вчасно, швидко, piвномірнo удобрити ґрунт, що надалі дозволить отримати високі врожаї, а, відповідно, i підвищення прибутку.

Другие статьи